המלצות

לקוח מרוצה זו מטרה, לקוח מפרגן זו משאלה. זכיתי :)

עופר ענבי

עופר ענבי

רונית,
הבטחתי שאחזור גם בשנית. הפעם לצורך עיצוב ברושור של הרצאותיי. הפעם כבר לא היה ספק שזו את. אנחנו כבר מבינים זה את זה מאוד מהר. מתקתקים. וכך נולד ברושור שמשקף עיצובית את מה ששאפתי לו. As simple as that
הכי מרטצה וממליץ על רונית.

עוד אשוב,
עופר ענבי

לוגו חגית גנן.jpg

חגית גנן - M.A עו"ס מטפלת פרטנית וזוגית 

רונית אהובה ויקרה!
יושבת וחושבת כיצד אוכל להביע במילים את תודתי והערכתי לתהליך המשותף שעברנו ולתוצאה הסופית המדויקת והכה מושלמת עבורי .
כבר בתחילת התהליך באה לידי ביטוי המקצועיות, הרצינות, החכמה והיצירתיות שלך...בסבלנות ובנחישות. תוך כדי שיחת עומק ושאלת שאלות ובהשקעה של מספר שעות מבלי להסתכל על השעון, השכלת והצלחת לקלוט ולהבין מי יושבת מולך הן ברמה האישיותית והן ברמה המקצועית. מה המסר שאני רוצה להעביר ולמה אני זקוקה.
בעמידה מדויקת בזמנים שלחת אליי את הסקיצות ובאותו הרגע "נעתקה נשימתי" ..הלוגו, הסלוגן, הצבעים, העיצוב, היו מושלמים ומדויקים עבורי והרגשתי שהתאהבתי במבט ראשון מהתוצאה ללא שום צורך בתיקון או שינוי...ליוות אותי לכל אורך התהליך עד לסיומו יד ביד, בקפדנות ובשימת לב לפרטים הכי קטנים כדי שהתוצאה תהייה לשביעות רצוני המירבית...
רונית יקרה!אני מתרגשת וגאה שיש אנשי מקצוע משובחים שכמוך , ממליצה עלייך בהתלהבות ובחום ומאחלת לך המשך הצלחה , התפתחות, צמיחה ושגשוג בהמשך דרכך .
תודה ענקית!!!

אורית שניאור.jpg

אורית שניאור עזרתי

אל העיצובים הגרפיים של רונית התוודעתי במהלך השנה האחרונה. במפגשים איתה ראיתי שהיא יוצרת את הגרפיקה מתוך חשיבה תהליכית ויצירת הסיפור והמסר המתאים ללקוח. חיכיתי כבר להזדמנות שנעבוד לראשונה ביחד.
לכן כשהייתי צריכה עיצוב גרפי למגזין דיגיטלי לתאגיד גדול היה לי קל לבחור בסטודיו רונית רונית ברק מיתוג ועיצוב אתרים. ידעתי שאקבל יצירתיות ומקצועיות.
מעצבת מוכשרת יודעת לקחת מסר מילולי ולהביא אותו לידי יצירה ויזואלית. בעצם, רונית היתה צריכה "להכנס לראש שלי", להבין מתוך הבריף המילולי איך אני מדמיינת את העיצוב ולתרגם אותו הלכה למעשה לעיצוב.
כשקיבלתי את הסקיצות הראשונות הבנתי שרונית הבינה אותי (:
ברמה האישית העבודה עם רונית היא חוויה נהדרת. רונית מקשיבה, מכוונת, מייעצת והכל מתוך הכלה והבנת צרכי הלקוח המשותף שלנו. גם כשנדרשתי לשינויים רונית התאימה עבורי בסבלנות רבה את השינויים.
המגזין הדיגיטלי נשלח ממש לפני ראש השנה. קיבלתי עליו תגובות ממש חיוביות. אני מודה לרונית על הדרך המקצועית והחברית המשותפת שאליה יצאנו.
למי שעוד לא מכיר, אנא חפשו את סטודיו רונית ברק, בפייסבוק, בגוגל ובאתר עסקים עושים עסקים.

בנימה אישית, אני מאחלת לך שנה טובה ומתוקה, שנה של המשך התפתחות אישית, פרנסה טובה ואושר לרוב.
תודה, אורית

אורה חיניץ - מקסום כלכלי - שילוב מנצח בין עסק למשפחה 

רונית היקרה
רוצה להודות לך על תהליך שהסתיים, שאמנם לקח קצת זמן אבל היה שווה לחכות. כבר מזמן פניתי אליך בבקשה לייצר לי איזה שהוא ברושור שאוכל לתת ללקוחותי לפרסום פגישת אבחון כלכלי. היתה לי חשובה הנראות ואת הרי ממתגת, אבל לא פחות מזה היה לי חשוב שיהיה שם תוכן עם מסר מדוייק מאוד.
לכן, היה לי חשוב גם שיהיה שם מישהו שידע לכוון אותי גם בזה. מהכרותי איתך ואת שיטת העבודה שלך, את לא חזקה רק בגרפיקה, אלא בדיוק בזה- בלתת את הערך המוסף שלך בדיוק המסרים, בכוונת הלקוח לכתוב את מה שצריך בצורה הנכונה והמדוייקת.
קיבלתי בדיוק מה שרציתי. מוצר  שנראה סוף הדרך, וכתוב בצורה מדויקת. 
מעבר לכך, הסבלנות שלך, השיחות הרבות, ההיענות לכל הערה, התחושה של הנוחות שאת נותנת, זה שלא ויתרתי עד שזה היה בול מה שצריך, יצרו תהליך מהנה לא פחות מהתוצאה.
אז תודה ענקית. בטוחה שעוד יצא לנו לעבוד יחד בהמשך. אורה

שרית טל.jpg

שרית טל - הרבה יותר מפלוס

כמה כישרון במקצוענית אחת! 
בכל עיצוב שאת עושה, כל מיתוג, כל פלייר, מודעה ופרסום, מושקעת חשיבה עמוקה, דקדקנות בפרטים הקטנים, היכרות מצוינת עם הלקוח, השקעת זמן והמון אהבה! 
כי עיצוב גרפי, מיתוג ויצירת זהות עיצובית לעסקים, עושים באהבה ובים כישרון...
או לא עושים בכלל! 
ואת מצטיינת מכולם! 
זכיתי להכיר אותך, את אישיותך ומקצועיותך! 
תודה :-)

איזה כבוד, לעמוד מאחורי דוכן מצליח, שסטודיו רונית מיתגו ! 
הברושורים, המגנטים, קרטוני A3 היפיפיים, והכל בטוב טעם, בכישרון ענק ובנראות הטובה ביותר שיכולתי לצפות ! 

תודה רונית ברק, שבעזרתך מגנטת מאות לקוחות פוטנציאליים, שלא יכלו להישאר אדישים לעיצוב והמיתוג שלך.
הלוואי ויכולתי להוסיף, פה, בחוות דעת, גם תמונות ! 

תהילה רמתי - עיצוב פנים והום סטיילינג

עברתי איתך דרך, כל שיחה ביננו חידדה לי עוד משהו, עוד שאלה נענתה, עוד כיוון התברר, אני מרגישה יותר מדוייקת וממוקדת והמון זה בזכותך!
את ממש מובילת דרך.
והעיצוב - פשוט אני. קלעת לגמרי.
תודה!
תהילה.

לימור ילינק 

היה לי לעונג להכיר אותך רונית..מאוד מקצועית,קשובה ונעימה. אהבתי מאוד את התוצאה.

וקיבלתי פידבקים טובים גם מהסביבה.
ממליצה בחום!!!