סטודיו רונית

מיתוג ועיצוב מסרים שיווקיים.

קבלת כלים שיווקיים

לקידום העסק שלך.

אייקון עיצוב דיגיטלי
אייקון עיצוב לדפוס
אייקון מיתוג
אייקון עיצוב גרפי
לוגו סטודיו רונית

נעים להכיר

    
היי, אני רונית ברק, הבעלים של סטודיו רונית. אני מזמינה אותך לטייל איתי באתר, להכיר את הסטודיו - את המניע לעשייה, את היכולת העיצובית ואת הדרך שאני עושה עם הלקוחות שלי בתחושת שותפות מלאה, במטרה להעניק להם בסוף התהליך כלים שיווקיים למינוף העסק שלהם. לתת להם שפה גרפית ייחודית ומקורית שמטרתה לבלוט בין המתחרים ולהעביר את המסרים והערכים של העסק על מנת לדבר אל הקהל הנכון והמדוייק שלו.
האתר משלב בין הצגת העבודות של הסטודיו לבין טקסטים המסבירים את משמעות המיתוג והחשיבות שלו, מתן פתרונות והצגת הכלים השיווקיים השונים שסטודיו רונית ישמח ליצור עבור העסק שלך וכן שיתוף בחלק מתהליכי עבודה שנהנו מהם לקוחות הסטודיו והובילו לתוצאות המדוייקות עבורם.

מיתוג = מוצר + תג 

    
נגיד שהעסק שלך הוא מוצר המונח על המדף בסופר. לידו עוד המון מוצרים דומים. מול המדף עומד קונה ומנסה לבחור. העין שלו תראה קודם את אריזות המוצרים, היא תעצור על מי שהעיצוב הגרפי שלה יבלוט יותר. הראש שלו יתן מייד פרשנות לכל אריזה, מה נראה זול, מה נראה איכותי, מה נראה שיתאים לטעם שלו... הוא יודע מה הוא צריך ויושיט את היד לאריזה שיאמין שעשויה לתת לו את המענה הטוב ביותר ויבחר... לא, עוד לא יבחר לקנות, יבחר לקרוא מה רשום על התוית. מה מכיל המוצר, מה המחיר שלו, מה התוקף שלו, מה הכמות, איזה מרכיבים הוא כולל... ככל שיהיה יותר מידע על התוית יהיה לו לקונה שלנו יותר נתונים לבחור האם העסק שלך הוא המוצר שהוא מחפש או שהוא מעדיף מוצר אחר.
   

העסק שלך הוא מוצר המונח על ״המדף״ של גוגל, של פייסבוק, על שולחן כרטיסי הביקור במפגש הנטוורקינג, של החיים... העיצוב הגרפי הוא האריזה שלו, המיתוג שלך הוא המידע שרשום על התוית שלו.

עיצוב גרפי שיעביר את המסרים בצורה מדוייקת ישכנע את הלקוח שעומד מול המדף לבחור דווקא בעסק שלך אם  ירגיש שאתה זה שתתן לו את הפתרון המדוייק לצורך וליכולת שלו. לכן חשוב מאוד ליצור עיצוב גרפי ייחודי ובולט לעין אבל בעיקר מובנה מסרים.

עיצוב לדפוס 

    
כל עסק חייב שיווק, מניפת המוצרים השיווקיים היא רחבה מאוד וצריך לדעת לבחור את הכלים הנכונים בהתאם לצרכים של העסק ולקהל אליו פונה השיווק. מרבית הערוצים השיווקיים כוללים בתוכם עיצוב גרפי חלקו מופק בבתי דפוס וחלקו פונה לערוצים הדיגיטליים השונים. לכל אחד מהם מאפיינים שונים בשל המדיה בה הם מוצגים, מרכיב הזמן, האמצעים והמגבלות הטכניים והמטרות אותן השיווק רוצה להשיג.
   
חומרים שיווקיים המיועדים לדפוס יכולים להיות מופצים בתפוצה רחבה, כמו מודעות לעיתונים, פליירים בתיבות הדואר... או בחלוקה לקהל ממוקד במקום/אירוע מוגדר, כמו גלויותכרטיסי ביקורברושורים, קטלוגים....  על מנת לבחור את הכלי השיווקי הנכון חשוב להגדיר מראש, מה מטרת השיווק, חשיפה, בניית תדמית, מכירה...
חגית גנן - M.A עו"ס מטפלת פרטנית וזוגית   | רונית אהובה ויקרה!
יושבת וחושבת כיצד אוכל להביע במילים את תודתי והערכתי לתהליך המשותף שעברנו ולתוצאה הסופית המדויקת והכה מושלמת עבורי .
כבר בתחילת התהליך באה לידי ביטוי המקצועיות, הרצינות, החכמה והיצירתיות שלך...בסבלנות ובנחישות. תוך כדי שיחת עומק ושאלת שאלות ובהשקעה של מספר שעות מבלי להסתכל על השעון, השכלת והצלחת לקלוט ולהבין מי יושבת מולך הן ברמה האישיותית והן ברמה המקצועית. מה המסר שאני רוצה להעביר ולמה אני זקוקה.
בעמידה מדויקת בזמנים שלחת אליי את הסקיצות ובאותו הרגע "נעתקה נשימתי" ..הלוגו, הסלוגן, הצבעים, העיצוב, היו מושלמים ומדויקים עבורי והרגשתי שהתאהבתי במבט ראשון מהתוצאה ללא שום צורך בתיקון או שינוי...ליוות אותי לכל אורך התהליך עד לסיומו יד ביד, בקפדנות ובשימת לב לפרטים הכי קטנים כדי שהתוצאה תהייה לשביעות רצוני המירבית...
רונית יקרה!אני מתרגשת וגאה שיש אנשי מקצוע משובחים שכמוך , ממליצה עלייך בהתלהבות ובחום ומאחלת לך המשך הצלחה , התפתחות, צמיחה ושגשוג בהמשך דרכך .
תודה ענקית!!!
לוגו חגית גנן.jpg

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות