דליה מורג

מאמנת למערכות יחסים מנצחות ופיתוח קריירה

דליה מורג, מאמנת למערכות יחסים מנצחות ולפיתוח קריירה. מעבירה תהליכי אימון בקליניקה ובחברות במטרה ליצור שינוי וצמיחה. בתהליכים שינוי במטרה להוביל אותם לשינוי וצמיחה. מי שמגיע לדליה עובר תהליך שמתחיל בשאלת שאלות במטרה להכיר אותו  ו/או את הארגון איתו היא עובדת. דליה מצליחה לקלף שיכבה אחר שיכבה ולזהות את דפוסי ההתנהגות המעכבים את תהליך הצמיחה וההתפתחות בין אם מדובר בבעיה אישית או בבעיה מערכתית. ע״י הבנת דפוסי ההתנהלות היא מצליחה ליצור שינוי שיוביל לתוצאה הרצויה ולצמיחה אישית ו/או עסקית.
  
מסרים ומטרות:
 1. תהליך עומק שיוצר חשיפה. 2. ביטחון. 3. העברת האישיות הצבעונית והעוצמה של דליה. 3. הבערה של המאומן לשינוי.
  
הפתרונות של הסטודיו:
בחרנו להשתמש בשם של דליה ולהעצים אותה כמותג עצמו. הלוגו שעיצבתי לה, בעל מבנה הממחיש את התהליך אותו עוברים המתאמנים של דליה משלב קילוף הרובדים השונים וההפתחות ועד להתפתחות, שינוי ויציאה לדרך חדשה, לצמיחה. המסרים והתהליך מקבלים חיזוק בלוג המופיע בלוגו. נעשה שימוש בשני פונטים -  פונט כתב יד ופונט ישר ובכך נעשה חיבור בין הפן האישי למקצועיות ועינייניות.
הצבעוניות משקפת את הבערה של מי שמגיע לאימון ואת האנרגיות והצבעוניות שמאפיינת את דליה. על מנת להביא את האישיות של דליה לתהליך נעזרנו בצלם שהגיע לקליניקה ותעד את דליה בתהליך אימון.

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

  • Facebook Social Icon

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות