עיצוב דיגיטלי

עיצוב לרשתות חברתיות,

דיוור, באנרים...

 

עיצוב דיגיטלי - עיצוב לרשתות חברתיות, דיוור, באנרים...   

     

    כדי לבחור את ערוצי השיווק הנכונים לנו, אחרי שהגדרנו הצורך, המסר וקהל היעד אנחנו צריכים לשאול את עצמינו איפה הלקוחות שלנו נמצאים ולמצוא את הדרך להגיע אליהם. ככול שאנשים נמצאים יותר במרחבי האינטרנט והאופציות שהוא מציע לנו גדלות כך הולך ומתפתח נושא השיווק הדיגיטלי ותופס יותר מקום בשיווק שלנו כבעלי עסקים. השיווק הדיגיטלי כולל בין השאר: עיצוב אתרים, עיצוב דפי נחיתה, עיצוב ניוזלטר, עיצוב מודעות וקמפיינים, עיצוב באנרים, עיצוב לפייסבוק ולרשתות החברתיות....
    
    כמו בעיצוב לדפוס גם בעיצוב הדיגיטלי ישנם חומרים שיווקיים שיגיעו בצורה ממוקדת ללקוחות, ישנם כאלו שיגיעו כתוצאה מחיפוש ויהיו כאלו שיופצו במרחבי הרשת ובאופן אקראי ואו מכוון יגיעו לקהל רחב.
פייסבוק והרשתות החברתיות מעניקות לך במה מגוונת לשיווק העסק שתמיד תבוא לביטוי על ידי עיצוב גרפי ברוב המקרים בתוספת כתיבה שיווקית - כותרות, טקסטים, פוסטים... חשוב לזכור שיותר מכל מדיה אחרת האינטרנט מותיר לנו שניות בודדות על מנת לשכנע את מי שנחשף לשיווק שלנו לעצור ולבדוק מה הוא מציע ולכן הוא חייב להיות ממוקד, מדוייק ובולט בין המתחרים. צירוף כותרת ממוקדת שתשלים את העיצוב יגדיל את הסיכוי שגם יעצרו ויקראו את הטקסטים ו/או יתקשרו אליך וזו כבר אופציה ממשית לשיחת מכירה וסגירת עסקה.
   
    להבדיל מהשיווק המודפס השיווק הדיגיטלי הוא דינמי ובלחיצה ניתן לבצע רכישה, להתקשר או לעבור לדף מידע מעוצב מורחב יותר, לקבלת מתנה, הרשמה לאירוע.... חשוב לתת את הדעת על כל המרכיבים והחיבור בינהם. 
מעצב גרפי בעל ארגז רחב וניסיון ידע לבצע את העבודה משלב ההגדרות ועד להכנת החומרים לדפוס לבד, לעומת זאת העיצוב הדיגיטלי דורש לרוב שתוף פעולה בין אנשי מקצוע שונים כמו מעצבי ובוני אתרים, עיצוב עמוד נחיתה ומתכנת שיגרום לו להיות מקושר לאתרים, סרטים...  עיצוב לפייסבוק וניהול קמפיין ממומן...
חשוב לבחור באנשי מקצוע טובים ומיומנים אך לא פחות מכך כאלו שיוכלו לשתף פעולה בינהם ולתת לך את התוצאה הטובה והאפקטיבית ביותר עבור העסק שלך.