top of page
אודות

מיתוג, מיקוד ועיצוב כלים שיווקיים לדפוס ולדיגיטל
עבור עסקים, חברות וארגונים במטרה להתקדם לחזון העסקי.

עיצוב גרפי אותנטי שמייצג אתכם ומדבר אל הלקוח
ואל הצורך שלו גם בלי הנוכחות שלכם.

חברות וארגונים

עיצוב לדפוס

עיצוב דיגיטלי

מיתוג

כלים להשגת מטרות עסקיות

פליירים, ברושורים ומודעות

חוברות וקטלוגים

פרופיל עסקי
דיוור ובאנרים

מצגות

מיתוג כנסים ופורמט רחב

אתרים

לוגו

מיתוג

מיתוג-אביטל-דריילינגר.png

כדי להגיע ללקוח שיבחרו בכם, חשוב שהם יראו את המותג שלכם ויבינו שאתם יכולים לתת מענה לצורך שלהם. מיתוג נכון מדבר לצורך ולרגש של הלקוח ומייצר הבטחה, אמון וחיבור.

סטודיו רונית מקפיד לייצר ללקוחותיו מיתוג וכלים שיווקיים שיאפשרו להם להתקדם לחזון העסקי שלהם. במטרה לייצר מיתוג ועיצוב אפקטיביים ולא רק חזות יפה, נעשית הקפדה להבין את אסטרטגיית המיתוג ואת המסר השיווקי שידבר לצורך והרגש של הלקוח. על מנת שהלקוח יבחר בכם חשוב לייצר הבטחה - מה התועלת, החוויה, הערך או הפתרון ויצירת השינוי שתעניקו לו. התובנה איך תעשו את זה, תייצר רגש ואמון ותקרב אליכם את הלקוחות שמדויקים לכם.
מיתוג ויזואלי ועיצוב נכונים יתנו ביטוי חזותי לאסטרטגיית המיתוג ולמסר וייצרו בידול ויזואלי שייצר  נוכחות בין כלל המסרים השיווקיים שהקהל שלכם נחשף אליהם.

כבעלי עסקים אנחנו מנהלים מערכות יחסים עם אנשים. 

אנשים מקבלים החלטות קודם כל מתוך רגש.

לכן יש משמעות לתקשורת מקרבת, כזו שרואה את הצד השני ומדברת אליו ואל הצורך שלו בשפה שלו.

כדאי

לזכור

עיצוב אותנטי וייחודי שמגדיל את האפשרות
שהקהל שנחשף אליכם יבחר להיות לקוח שלכם. 

אני מאוד אוהבת לעצב יפה

אבל המטרה שלי היא

לעצב נכון.

האתגר הוא, למצוא את האיזון בין מסר וערך ליצירתיות.

מיתוג ועיצוב אותנטי שבולט בין שלל המסרים השיווקיים אליהם הקהל שלכם נחשף. עיצוב גרפי ממוקד שמגדיל את האפשרות שהקהל שנחשף אליו יבחר להיות לקוח שלכם. 

עיצוב נכון ייתן ביטוי לערכים ולמסרים השיווקיים של העסק ושלכם וידבר ישירות לרגש ולצורך של הלקוח. לכן אחד היסודות של הסטודיו, הוא היכרות עם המותג שלכם לפני כל תהליך והבנה מי הלקוחות שנכונים לכם ומה הצורך שלהם. בין אם יש לכם צורך לעבור תהליך מיתוג ובין אם לייצר חומרים שיווקיים מעוצבים חדשים, נתחיל את התהליך בדיאלוג משותף. 
הבנת הסיפור שלכם ואיך הוא מתחבר לצורך של הלקוח יאפשר לי לפתח עבורכם מיתוג ועיצוב גרפי שידבר לקהל שלכם בטון הנכון ובשפה שמתאימה לו וייתן לו סיבה לבחור להיות לקוחות.

איך נעשה את זה?

חשיפה
חשיפת התוצרים השיווקיים והתחלת תהליך השיווק.

ביצוע והתאמות
הכנה של התוצרים הגרפיים לשימוש והתאמה למדיות ולמוצרים שיווקיים נוספים לפי הצורך.

פיתוח עיצוב
פיתוח שפת מותג ו/או עיצוב חומרים שיווקיים לקידום החזון העסקי.

אסטרטגיה
הבנת האסטרטגיה והמסרים ויצירת בסיס לעיצוב הגרפי.

היכרות

היכרות עם הלקוח, העסק

והצורך השיווקי.  

שיחת היכרות או תהליך מיקוד לפי הצורך.

תהליך מיתוג

תהליך היוצר זהות עסקית מוגדרת וויזואלית אחידה ומעצבת תודעה. שפת מותג שתספר את הסיפור שלכם ותיצר עבורכם בידול ויזואלי. תוצרים שיווקיים עם מסר ברור שיעזור לכם להתקדם למטרות שלכם. עיצובים שידברו לצורך של הלקוח ויאפשרו לו להכיר אתכם עוד לפני שפגש אתכם. 

3 מיקוד עסקי בגישה אימונית

תהליך מיקוד עסקי בגישה אימונית לעסקים קטנים תהליך בו נמקד ונדיק את המסרים השיווקיים, ניצור בהירות ובסיס שיווקי לכתיבת תכנים ויצירת חומרים שיווקיים. תהליך בסופו תקבלו דף מסרים שיהווה בסיס לפיתוח מיתוג ויזואלי ותוצרים שיווקיים מעוצבים וכתובים.

2  מיתוג בגישה אימונית

תהליך שמטרתו להבין את הזהות העסקית שלכם ולגבש אסטרטגיית מותג. נתחיל בתהליך מיקוד עסקי, תהליך בו נמקד ונדיק את המסרים השיווקיים. תהליךבסופו תקבלו דף מסרים ושפת מותג אותנטית ומבדלת ותוצרים שיווקיים מעוצבים מעצבי תדמית.

1  מיתוג ויזואלי

מיתוג ויזואלי שישקף את הערכים והמשמעות שלכם ויצור לעסק שלכם זהות ויזואלית מבדלת. תהליך המתבסס על בריף קיים איתו הגעתם לסטודיו. נתחיל בשיחת היכרות ולמידת הצרכים והבקשות שלכם. תהליך בסופו תקבלו שפת מותג אותנטית ומבדלת ותוצרים שיווקיים מעוצבים.

יצירת חומרים שיווקיים מעוצבים לדפוס ולדיגיטל 

העיצוב הגרפי הוא שפה של צורות, צבעים וטכניקות באמצעותה אני יוצרת ללקוחות הסטודיו כלים שיווקיים מעוצבים לדפוס ולדיגיטל. לפני כל פרויקט אני מקפידה לדייק עם הלקוח את המטרות והמסרים וללמוד את העדפות שלו. 

3 עיצוב לדפוס

עיצוב חומרים שיווקיים והכנתם להדפסה. תוצרים מעוצבים מעצבי תדמית שישקפו את המשמעות והמסרים שלכם בנוכחותכם או שלא. העיצובים יותאמו לצורך ולאופן בו יחשפו אליו - מרחוק, מקרוב, עם או בלי נוכחותכם.

עיצוב לכנסים ותערוכות, חוברות וקטלוגים, ברושורים, מודעות...

2 עיצוב לשיווק דיגיטלי 

אני אעצב עבורכם כלים שיווקיים שייצרו עבורכם חשיפה ברשת לקהלים חדשים ויאפשרו להם להכיר אתכם.  חומרים שיווקיים בדיוור ישיר לקהל ממוקד בין אם כהיכרות ראשונית ובין אם כהשלמה לשיח שהתקיים בינכם. 

מצגות, פרופיל עסקי, באנרים, דפי נחיתה...

1  עיצוב אתרים

אני אפתח עבורכם נוכחות שיווקית ברשת שתאפשר לקהל שלכם את ההיכרות הראשונית איתכם, תספר את הסיפור שלכם ותייצר הנעה לפעולה. אתרים מונגשים ומותאמים למסכים שונים.

אז מה הסיפור שלי ואיך הוא יעזור לכם? 

היי אני רונית ברק מעצבת, ממתגת ומאמנת ואני עובדת עם בעלי עסקים מתוך הבנה שהם לפני הכל אנשים שמנהלים מערכות יחסים עם הרגשות והחלומות של עצמם ועם אנשים שהם הלקוחות שלהם.  

להיות ממתגת ומעצבת מבחינתי זה קודם כל לדעת לשאול שאלות, להקשיב, לשקף ולמקד ובסוף התהליך לדעת לתרגם את המסרים לשפה של צורות וצבעים ולאזן בין מסר וערך ליצירתיות.
יצירה תמיד הייתה חלק מחיי - ציור, צילום, עיצוב גרפי ושימושי וכתיבה. בשנים האחרונות רכשתי כלים מקצועיים גם כמאמנת. כל אלה יחד עם ניסיון של קרוב ל 30 שנה כמעצבת ומבצעת גרפית מרכיבים את ארגז הכלים שלי ומאפשרים לי לעבור עם לקוחות הסטודיו תהליכי עומק המעניקם להם פרספקטיבה רחבה ומעמיקה על העסק שלהם ולפתח עבורם תוצרים בעיצוב אותנטי ומבדל המותאם להם ולאפשר להם להפוך למותגים ולקדם עסקאות ולקוחות חדשים. 

אני אשמח לצאת איתכם למסע אל הסיפור שלכם ולתקשר אותו לקהל שלכם במטרה לתת לו סיבה להפוך ללקוח.

אני יודעת מה אני רוצה לתת ללקוחות שלי, הם יודעים לספר מה הם קיבלו...

ניר אלעד - ייעוץ עסקי ושיווקי

הפניתי לקוח אל רונית עם משימה מורכבת - שיווקית ועיצובית. רונית עמדה במשימה בכבוד והגיעה לתוצאה יצירתית ואפקטיבית. הלקוח מרוצה ואני אפילו יותר.
רונית חוקרת את הלקוח ואת המשימה השיווקית ומפיקה מכך תובנות המשמשות אותה בבניית המיתוג ובעיצוב האלמנטים השיווקיים.
הביטחון, הכישרון והשירותיות של רונית הם נכסים שאני ממליץ לכל אחד לשכור אותם לצורך קידום העסק שלו

מיתוג עסקי

עסקים וארגונים שבחרו לעבוד עם סטודיו רונית

מיתוג, עיצוב ומה שבינהם - סטודיו רונית | הבלוג

bottom of page