עיצוב אתרים

לא לעצב אתר ברוב המקרים זה למעשה לבחור לותר על ערוץ שיווקי זמין, נוח וחשוב. כיום אנחנו מחפשים כמעט הכל בגוגל ואם לא ימצאו שם את האתר שלך אז ימצאו את האתר של המתחרים שלך...

למה צריך אתר? אתר הוא ערוץ שיווקי שבהתנהלות נכונה נוצר בהתאמה אישית לעסק שלך ונותן מענה מדוייק לצרכים שלו. החיבור בין עיצוב אתר נכון וממוקד, עיצוב נגיש וברור לבין כתיבת תכנים, שימוש בחומרים גרפיים וקידום טוב יביא ליותר פניות של לקוחות פוטנציאליים וליכולת לסגור יותר עסקאות. להבדיל מפייסבוק יש לך שליטה מלאה על מבנה האתר, על התכנים הכתובים, ועל העיצוב. ניתן לעדכן ולהחליף בו תכנים באופן שוטף ולעדכן לפי הצורך.

למבנה האתר יש חשיבות מרובה בשל היותו מורכב מעמודים שונים, מהצורך לנוע בינהם ולהניע לפעולה. היופי אינו מהווה גורם מכריע באפקטיביות תהליך עיצוב אתרים אלא יצירת מבנה נכון, אתר ברור, נוח וקל להתמצאות. העיצוב הגרפי בחיבור מיפוי נכון יתנו לכך מענה. בשלב ראשון יש להגדיר את מטרת האתר - בניית תדמית, מכירה, תיק עבודות... בשלב שני יש ליצור מיפוי נכון, חלוקה לקטגוריות ונושאים ובניית התפריט והנושאים תחתיו, חשוב להעביר מסרים ותכנים בצורה ברורה, שיהיה קל להתמצאות.