ברוכים הבאים לאתר של סטודיו רונית

בואו נעשה הכרה

כמה מילים עלי 

  

     היי, תודה שבאתם :). אני רונית ברק, הבעלים של סטודיו רונית ואני נותנת ללקוחות שלי כלים שיווקיים למינוף העסק שלהם ומלווה אותם בתחושת שותפות מלאה בתהליך.
למדתי לימודי עיצוב תקשורת חזותית ב״אסכולה״, ציירתי הרבה שנים על בד בצבעי אקריליק ושמן בטכניקות שונות והשתתפתי ב 3 תערוכות ציור ואני מאוד אוהבת לצלם. צבעים, צורות ומילים העסיקו אותי מאז שאני זוכרת את עצמי. לאורך השנים ציור, כתיבה, עיצוב אמנותי העסיקו אותי ביחד או לחוד ואם אני צריכה למצוא מחנה משותף לכולם הן היכולת להתבונן והיכולת להקשיב. את כל הכלים האלו אני מביאה איתי היום אל תהליך העבודה מול הלקוח שלי. בשירותי הצבאי עשיתי תחקירים לסווג בטחוני ושם חידדתי את יכולת שלי לשאול שאלות. אני מאמינה שהמפתח לעיצוב נכון נמצאים ביכולת לשאול, להקשיב ולהתבונן. לפרק כל סיטואציה, להבין ולהרכיב מחדש. מיתוג ועיצוב גרפי זה קודם כל הבנה ודרך מחשבה.
       לאחר יותר מ 20 שנה כשכירה במקצוע הגרפיקה הקמתי את סטודיו רונית. במהלך השנים עבדתי גם כמעצבת וגם כגרפיקאית ביצועיסטית והתמחתי במחלקות קדם דפוס במשרדי פרסום כמו גלר נסיס ושלמור אבנון עמיחי... שם צברתי ידע רב בנושא הכנת קבצים לדפוס ועבודה עם תוכנת הפוטושופ. העבודה עם מעצבים ואנשי פרסום חשפה אותי לגישות חשיבה ועיצוב שונות המלווים אותי היום בתהליך העבודה עם הלקוחות שלי ומאפשרת לי לתת להם תוצאות טובות ומדויקות יותר. הכלים והיכולת הטכני שלי מאפשרים לי ביטוי נוסף להעברת מסרים ויצירת תדמית עסקית. לעיתים דוקא בחירת הטכניקה היא זו שמובילה את העיצוב או הופכת אותו לייחודי ומדוייק יותר.
עבודת העיצוב הותיקה ביותר שעיצבתי כשכירה נמצאת קרוב ל 20 שנה על מדפי המקררים בסופר - שידרוג הלוגו ועיצוב האריזות של גבינות ״מחלבות השומרון״.
  • Facebook Social Icon

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות