מיתוג פרויקט וגיבוש שפה גרפית למשרד | ליבשיץ סגל רואי חשבון 

המוצרים השיווקיים שעוצבו:

לוגו, אייקונים עבור חברי הנבחרת, דף מידע רולאפ, דפי מידע שהוצגו על גבי קאפות, שוברים ואתר.

״נבחרת המומחים״ הוא פרויקט ייחודי של משרד רואי החשבון לבשיץ סגל, פרויקט הכולל אנשי מקצוע היכולים לתת שירותים ומענה לצרכים עסקיים, שיווקיים ותדמיתיים של לקוחות המשרד ולהעניק להם  תמיכה לקידום העסק שלהם.  המשרד מעניק מעטפת עסקית כוללת באמצעות הנבחרת ופעילויות שונות להעשרת הידע ומתן כלים. המשרד הגיע אל הסטודיו עם לוגו למשרד וסלוגן ״רואים מעבר לחשבון״

   

מסרים ומטרות:

 1.המשרד בקש לעצב לוגו לפרוייקט ולהעביר מסר של נבחרת, המלצת הסטודיו היתה לתת דגש לערך של ראיית הלקוח והצרכים שלו ולהעביר את מסר הנבחרת כפרויקט שנותן תמיכה והגנה. 2. יצירת שפה גרפית חדשה שתשלים ותתחבר ללוגו הקיים.

   

הפתרונות של הסטודיו:

עיצוב לוגו המורכב משתי צורות דומות לכפות ידיים המסמלות את המעטפת וההגנה הכוללת שמעניק המשרד ללקוחותיו, הצורה השלמה נראת כמו עיין ונותנת ביטוי לערכי המשרד. שימוש בצורות רכות ומחבקות אך יחד עם זאת בעלות נוכחות ועוצמה. בנוסף עוצבה סדרת אייקונים הנותנת ביטוי לכל אחד מהשירותים המקצועיים בפרויקט. המסגרת העיצובית משתמשת בקוים נקיים, ישרים וממשיכה את השימוש בצבעי הלוגו הקיים, שימוש בתמונות של בעלי המשרד ולא תמונות קנויות במטרה ליצור אותנטיות ואמינות.

הטקסטים נכתבו בשיתוף פעולה בין סטודיו רונית לבין הלקוח במטרה לפנות אל הצורך של הלקוחות כבעלי עסקים ולגעת בנקודה הריגשית - הרצון להצליח, ההמלצה של סטודיו רונית היתה להשלים את הסלוגן הקיים תוך יצירת הבטחה - ״רואים מעבר לחשבון ומלווים אותך להצלחה״ ובכך לתת ביטוי לערכי המשרד.

התוצאה, עיצוב גרפי בעל מאפיינים ברורים היוצר שפה גרפית אחידה המעניקה זהות עסקית ויזואלית בשילוב סלוגן ממוקד המעבירים מסר של אמינות, רצינות ומקצועיות ונותנת תחושה של ביטחון והצלחה עסקית. לוגו מקורי, קליט וזכיר המעביר את ערכי המשרד ומחדד את המסרים של הפרויקט״.

   

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

  • Facebook Social Icon

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות