מיתוג | מירב קריספיל - דולה ומטפלת בילדים

מירב היא דולה המשלבת טיפול ברפואה משלימה. בנוסף מטפלת מירב בתינוקות ובילדים. אישיותה המרגיעה של מירב מאוד דומיננטית בתהליך הטיפול ובתקשורת שלה עם הנשים והילדים. בעזרת אישיותה, היא המעניקה למטופלות תמיכה נפשית ופיזית ועוטפת אותן בתחושה בטוחה. טיפול המשלב רפואה משלימה, תהליך המוביל להעצמה/צמיחה נשית. מירב בחרה לעבור תהליך מיתוג ויצירת שפה גרפית ללא לוגו.

   

מסרים ומטרות:

 1. עיצוב כרטיס ביקור שיתן מענה לחוסר בלוגו ויעביר את המסרים בעיצוב שלו. 2. העברת אישיותה של מירב והאופן בו היא באה לידי ביטוי בטיפול - תחושה של שקט, תחושה של חיבוק המעניק ביטחון. 3. הבחירה של מירב היתה לעצב שני כרטיסי ביקור שונים אחד לתפקיד הדולה והשני לטיפול בילדים דבר שיצר צורך ליצור שפה גרפית שתתאים לשני הכרטיסים.

   

הפתרונות של הסטודיו:

עיצוב כרטיסי הביקור נעשה בשפה מאויירת, רכה בצבעים חום ותכלת. לכל כרטיס נוצר איור מקורי עבורו המשקף את המסרים ואת הייחוד של מירב וכמו כן את הקהל בו היא מטפלת - נשים/וילדים.

התוצאה - שפה גרפית אחידה המהווה בסיס עיצובי לשאר המוצרים השיווקיים, בכרטיס הדולה עברה תחושה של חיבוק והגנה ויצירת התחדשות ובכרטיס הילדים תחושה של חופש ושיחרור. כרטיסי הביקור מעבירים מסרים של חיבור לעולם הטבע, ליציבות, רכות, תקשורת אישית, מעטפת מגינה ושקט.

   

המוצרים השיווקיים שעוצבו: כרטיס ביקור ונייר מכתבים, עיצוב תמונת נושא וסדרת פוסטים לפייסבוק ושקופיות לסרטי תדמית.

  • Facebook Social Icon

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות