מיתוג | נתי כהן - פיזיותרפיסט

המוצרים כרטיס ביקור, פליירים ותמונת נושא לפייסבוק.

נתי כהן פיזיותרפיסט מתמחה בפציעות ספורט ובטיפול באוכלוסיה המבוגרת. באמצעות הפיזיותרפיה מצליח נתי להקל על המטופלים לשפר את התנועה שנפגעה כתוצעה מפגיעות ספורט או בעיות אורטופדיות ולאפשר להם לחזור לשגרת חיים.

אישיותו השקטה והנעימה של נתי והרגישות שלו לאנשים באים לידי ביטוי במהלך הטיפול בתקשורת האישית עם המטופלים וביכולת הכלה והקשבה לצרכים ולמצוקות שלהם.

   

מסרים ומטרות:

1. מאחר והוחלט בשלב זה ליצור לנתי זהות עסקית מעוצבת ללא לוגו נוצר צורך לתת מענה להעדר הלוגו. 2. להעביר את אישיותו השקטה של נתי ואת התקשורת האישית עם הלקוח 3. להעביר את שתי ההתמחויות של נתי - פציעות ספורט וטיפול באוכלוסיה המבוגרת.

   

הפתרונות של הסטודיו:

על מנת לתת מענה להעדר הלוגו יצרתי לנתי כרטיס ביקור שהעיצוב שלו מעביר את המסרים שהיו אמורים לבוא לידי ביטוי בלוגו והוא מהווה את הבסיס לזהות העסקית המעוצבת שתותאם לשאר המוצרים השיווקיים המעוצבים. 

יצרתי רצף של צורות שיוצרות תנועה ותחושה של תהליך של הפתחות ושתחררות, בדומה לתהליך שעוברים המטופלים. השתמתי בצבעים תכלת ולבן כדי ליצור תחושה של רוגע ושקט המאפיינים את נתי ואת הטיפול.

יצרנו שני פליירים אחד מיועד לחלוקה בחדרי כושר ולשיווק הטיפול בפציעות ספורט. הפלייר השני כללי ומציג גם את הטיפול באוכלוסיה המבוגרת וגם את הטיפול בפציעות ספורט.

המלצתי לנתי להצטלם עם מטופלים שלו ולא להשתמש רק בתמונות קנויות על מנת ליצור תחושה אישית, לתת ביטוי לאישיותו השקטה ולהמחיש את הקשר האישי שלו עם המטופלים.

   
  • Facebook Social Icon

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות