מיתוג | לצמוח מתוך הקושי - זיוה נוסינקר

המוצרים (עיצוב וכתיבה) לוגו, כרטיס ביקור, גלויה, רולאפ, דף עסקי ודף קבוצה בפייסבוק. 

זיוה מייעצת, מעניקה נקודת מבט חדשה ודרכי התמודדות להורים לילדים עם צרכים מיוחדים. זיוה מטפלת ומעבירה הרצאות ונותנת כלים כיצד בין עולם של רוח לחומר, היא מביאה לתהליך את החוויה והניסיון האישי שלה, אבל גם את הכלים המקצועיים שלמדה ועוזרת למשפחות לצמוח מתוך הקושי.

זיוה היא אמא לילד עם צרכים מיוחדים. הסיפור האישי שלה גרם לעזוב קריירה מוצלחת וללכת ללמוד ולרכוש כלים מעשיים ולעזור להורים לילדים מיוחדים. זיוה חוותה עם עצמה ועם משפחתה תהליך שאיפשר לראות ולקבל את המציאות בראיה שונה ונכונה ולתת לילד שלה את הטוב ביותר מתוך הקשבה והעצמה אישית ויחד עם זאת לשמור על חיי משפחה נכונים המאפשרים לכל אחד ממרכיביה לשמור על ה״אני״ שלו ועל הדבק המחבר בינהם.

   

מסרים ומטרות:

1. לוגו שיתן ביטוי לתהליך של הפתחות, התפתחות ושינו שמובילים לייציבות, הכלה. 2. יצירת חיבור בין העולם הרוחני לגשמי. 3. רצינות לצד רכות. 4. להעביר את האישיות הנעימה ואת השימחה מתוך הבחירה בחיים.

   

הפתרונות של הסטודיו:

הלוגו שעיצבתי יוצר חיבור בין צורה מופשטת, לבין עיגול ישר ומדוייק, השילוב בין צורה המשדרת תהליך של הפתחות ושינוי עד ליכולת ליצור בסיס שמכיל את השלם ומאפשר לו קיום משל עצמו. הלוגו בנוי מצורות המחברות בין מופשט למדוייק - בין רוח לחומר.
הצבעוניות מחברת בין עולם רוחני, עמוק לבין שקט ורוגע.

בחרנו לשלב בעיצוב צילומים של זיוה ומשפחתה וליצור אמינות ואותנטיות וכן להעביר את זיוה עצמה כמותג.

   
  • Facebook Social Icon

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות