מיתוג ועיצוב קלפים טיפוליים - צבעים של אומץ | מטפלת לשינוי בחיים

אריאלה פלפל רוזנברג היא פסיכותרפיסטית, במהלך התהליכים בהם ליוותה נשים בתהליכי התפתחות הבינה שאחד המיכשולים המשמעותיים בחיין להתפתחות הוא העדר האומץ. אריאלה פתחה את סדרת הקלפים ״צבעים של אומץ״ שמסייעת למטפלים ומאמנים ולאנשים פרטיים בתהליכי התפתחות והעצה אישית. הקלפים מתאימים למבוגרים ולילדים.

הלוגו של אריאלה עוצב בתחילת דרכה ומהווה היום את הלוגו של הקלפים והחומרים השיווקיים. הקלפים כולם אוירו ע״י סטודיו רונית על פי הנושאים שגיבשה אריאלה.

   

מסרים ומטרות:

1. השימוש בפלפל יכול לתת מענה להחדרת השם, ולכן התעורר הצורך במציאת פתרון להעברת המסרים והדרך לבטא את האישיות של אריאלה כמטפלת. 2 העברת תחושה של צמיחה והתפתחות ושימחת חיים. 3. אני מאמינה שאישיותו של בעל העסק משפיעה במידה רבה על אופן הפעולה ועל הייחוד שלו, במקרה זה אישיותה החיובית, השמחה מהווים חלק מהותי מאופיו של העסק והיה צורך לתת לכך ביטוי בעיצוב הלוגו.

   

הפתרונות של הסטודיו:

מאחר והרעיון היה מוכתב מראש - שימוש בפלפל, הבחירה היתה לתת לטכניקה להוביל ולהעביר את המסרים. הבחירה היתה להשתמש באיור ביד חופשית, לאייר פלפל שמזכיר בצורתו ניצן של פרח ועל ידי כך להעביר את מסר הצמיחה. אישיותה האנרגטית והנעימה של אריאלה קבלה ביטוי באיור העלים שנראים כאילו הם מרקדים ובצבע האדום, הצבע הירוק מחזק את מסר הצמיחה וההתפתחות.

התוצאה - לוגו דינמי, שמח המעביר תחושה של התפתחות וצמיחה ומעניק תחושה של קלילות ואופטימיות.

   

החומרים השיווקים שעוצבו: לוגו, סדרת קלפים טיפוליים הכוללים איורים של סטודיו רונית, רולאפ וגלויה.

  • Facebook Social Icon

 סטודיו רונית:עיצוב ובניית האתר

להתייעצות ראשונית

ללא עלות וללא התחייבות